Zaproszenie na "Międzypokoleniowy Raut z Fredrą"

zaproszenie-na-miedzypokoleniowy-raut-z-fredra

Razem z naszymi Aktorami: Dominiką Marią Malczyńską i Patrykiem Pawlakiem zapraszamy na "Międzypokoleniowy Raut z Fredrą"

Chciałabyś pójść na sztukę, którą z przyjemnością zobaczy mama, dziadek, i która do łez rozbawi Twojego partnera/partnerkę? Chciałbyś potańczyć z trenerem Tańca z Gwiazdami? Może Twoja babcia cicho zwierzyła Ci się, że marzyła o karierze wokalnej ? Może nawet nie wiesz, że Ty albo Twój tata macie talent aktorski ?
Jeśli uważasz, że siedzenie z Twoją babcią przy kotlecie to najlepszy sposób spędzania wspólnego czasu - pozwól się miło rozczarować!

Fundacja Act 4 Art imienia Meisnera, Teatr I.N.N.I oraz klub muzyczny niePowiem zaprasza na cykl wydarzeń artystyczno - warsztatowych, zwieńczonych międzypokoleniową potancówką.
W niedzielę 3.12 oraz 10.12 o godz. 20:00 zapraszamy do niePowiem na prezentację spektaklu "Wąż i Ona" - nowoczesnej interpretacji klasyka komedii polskiej Aleksandra Fredro. 
(Uwaga: spektakl dla widzów dorosłych)
W ramach wydarzenia odbędą się także warsztaty tańca, głosowe oraz aktorskie.
Zapraszamy szczególnie duety międzypokoleniowe, babcie z wnukami, dziadków z wnuczkami, córki z matkami, ojców i synów. Zapraszamy Ciebie z ulubioną panią sąsiadką z naprzeciwka! Ideą naszego cyklu jest integracja międzypokoleniowa! Duety mają pierwszeństwo zapisów na warsztaty oraz zniżki na barze!!


Harmonogram 

3.12.2017
15:00-17:00 
"Odkryj swój prawdziwy głos!" warsztaty głosowe z Patrykiem Pawlakiem

Warsztat pogłębi świadomość swojego prawdziwego głosu i jego całego potencjału, który często nie ma możliwości ekspozycji w pełnej skali. Szereg ćwiczeń oddechowych, emisyjnych i artykulacyjnych wzmocnią Wasze możliwości głosowe. Posłużymy się też głosem w kontekście nawiązywania relacji z drugim człowiekiem, tak by nowoodkryty, pełny głos obudził w Was większe poczucie pewności siebie.
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

5.12.2017
18 :00 – 20:00 ! UWAGA ZMIANA

Warsztaty taneczne z Żorą Korolyov

Warsztaty tańca towarzyskiego prowadzone przez znanego m.in. z “Tańca z gwiazdami” Żorę Korolyova będą silnym zastrzykiem dopaminy i serotoniny dla wszystkich jego uczestników. Badania wykazują, że praktykowanie tańca poprawia stan zdrowia serca, oddychanie i ogólną jakość życia, skuteczniej niż regularny jogging, czy ćwiczenia oddechowe. Warsztaty, pomogą Wam rozwinąć umiejętności ruchowe i taneczne: m.in. zwinność, płynność, koordynację, precyzję, harmonię, siłę. Poszerzą zakres ruchu i świadomość ciała, zbudują pewność siebie i poprawią samoocenę. Międzypokoleniowa lekcja tańca towarzyskiego przyda się podczas organizowanej na zakończenie projektu potańcówki!
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

10.12. 2017

15:00-17:00 UWAGA ZMIANA
Warsztaty aktorskie na bazie Techniki Meisnera z Judy Turan

Na warsztatach skupimy się w szczególności na budowaniu więzi i słuchaniu partnera w grupie. Technika Meisnera - amerykański system pracy aktorskiej rozpowszechniany w Polsce dzięki projektowi edukacyjnemu Laboratorium Meisnera Fundacji Act 4 Art - stawia w swoim treningu największy nacisk na kontakt z partnerem scenicznym i autentyczność relacji. Poprzez bycie tu i teraz oraz pracę ze zmysłami wyzwalać będziemy empatię i spontaniczność w kontaktach z drugim człowiekiem. Umożliwi to Wam zapoznanie się z narzędziami pracy aktora, pogłębi zdolność autoekspresji i zmotywuje do nawiązywania szczerego kontaktu z partnerem i grupą.
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

12.12. 2017
18:00-20:00
Warsztaty wokalno-aktorskie z Judy Turan i Patrykiem Pawlakiem.

Na wspólnych warsztatach połączymy zadania aktorskie z głosem i ruchem. Stworzymy obraz relacji międzyludzkich w różnych sytuacjach życiowych podczas ćwiczeń improwizacyjno-aktorskich.  Wspólnie zastanowimy się jaka jest wymarzona jakość relacji dla uczestników i jak wcielić ją w życie przy użyciu poznanych na warsztacie narzędzi ekspresji. W warsztacie wykorzystane zostaną narzędzia teatru Forum oraz aktorskiej techniki Meisnera.
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com


14.12.2017
18:00 - 22:00 - Zakończenie projektu
!!!!!!!!!!!!!! POTAŃCÓWKA MIĘDZYPOKOLENIOWA !!!!!!!!!!!!!!

Wydarzenie jest NIEODPŁATNE, realizowane ze środków Wydziału kultury i promocji Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

Przy dużym zainteresowaniu projektem organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ograniczenia udziału uczestnika w warsztatach z czterech wydarzeń do dwóch.
-------------------------- -------------------------- -------------------------- ------------
W dzisiejszych czasach wiele osób starszych doświadcza poczucia osamotnienia i wykluczenia. To doskonały pretekst do zaproszenia starszego pokolenia do wspólnej zabawy i nauki przez młodsze pokolenie. Poprzez wspólne działania, zaangażowanie w proces kreatywny i nabywanie performatywnych kompetencji, będziecie mieli szansę nie tylko pogłębić wiedzę o samych sobie, ale także nawiązać nowe znajomości i doświadczyć budujących modeli wspólnych aktywności. Zapraszamy!

Opublikowano: 2017-12-01